Üldtingimused

1. ÜLDTINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad www.lisettemaria.com veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Lisette-Maria OÜ (edaspidi www.lisettemaria.com ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.lisettemaria.com veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Veebipood www.lisettemaria.com jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lisettemaria.com

2. HINNAINFO

Kõik veebipoes www.lisettemaria.com toodud hinnad on eurodes.

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja www.lisettemaria.com vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Veebipood www.lisettemaria.com jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lisettemaria.com.

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

Lisage soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „VORMISTA TELLIMUSˮ.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ja minge edasi . Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse koondsumma, mille saate tasuda sisestades oma krediitkaardi andmed või valida teine endale sobivaim makselahendus. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. Lõpetamiseks vajutage lingile „SAADA TELLIMUSˮ.

E-poes saab tasuda läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, Coop pank, LHV, Luminor). Samuti PayPal`iga. Arveldamise valuuta on Euro.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

4. MÜÜGITEHING

Kauba müügitehinguga kohustub veebipood www.lisettemaria.com andma Tarbijale üle olemasoleva, või valmistatava kauba, Tarbija aga kohustub veebipood www.lisettemaria.com’ile tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Müügitehing jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

5. KOHALETOIMETAMINE

Pärast müügitehingu jõustumist komplekteerib veebipood www.lisettemaria.com tellimuse. Vastavalt Tarbija valitud kohaletoimetamise viisile annab veebipood selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

Eesti siseselt saadetakse toode Omniva pakiautomaadiga ja kliendil tuleb saatmise eest tasuda saatmiskulud (4€). Rahvusvaheline tarne toimub DHL Express kulleriga ning tellijal tuleb tasuda saatmiskulud (15€).

Kohaletoimetamine võtab aega kuni 14 päeva. Nimetatud tähtajad on informatiivsed. Kui selleks ajaks pole toode kohale jõudnud, siis võtta ühendust veebipoega.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Veebipood www.lisettemaria.com ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood www.lisettemaria.com ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. TAGASTUS

Kui te ei ole saadud kaubaga rahul, on teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis ning oma kulul tagastada. Seejärel tagastame teile kauba eest tasutud summa v.a transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa saatke palun e-posti aadressile lisette.puhalainen@gmail.com

Kui kaup jõudis teieni kahjustatult andke sellest palun kohe teada e-postile lisette.puhalainen@gmail.com. Kui kaup on kahjustunud meie süül, parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille te tellides selle eest tasusite.

Enne kauba postitamist kontrollitakse kõik tooted alati üle, kui te siiski avastate, et saadetud kaup on ebakvaliteetne, tuleb selle kasutamine kohe lõpetada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul vea avastamisest meile teatada.

7. VÄÄRAMATU JÕUD

Veebipood www.lisettemaria.com ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood www.lisettemaria.com ei saanud mõjutada või ette näha.

8. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Meie e-poest ostmine on turvaline, teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Ettevõte Lisette-Maria OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Lisette-Maria OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

9. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Töödeldakse järgmisi isikuandmeid − nimi, telefoninumber ja e-posti aadress; − kauba kohaletoimetamise aadress; − pangakonto number; − kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu); − klienditoe andmed.

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. Õiguslik alus Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress. Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest. Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega saab tutvuda klinditoe vahendusel. Nõusoleku tagasivõtmine Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

10. ISIKUANDMETE SÄILITAMINE

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

11. ISIKUANDMETE KUSTUTAMINE

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi. Ülekandmine E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Otseturustusteated E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega. Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

Vaidluste lahendamine Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee)

12. INTELLEKTUAALSE OMANDI ÕIGUSED

Lisette-Maria on registreeritud kaubamärk. Kõik kodulehel sisalduv, sh. fotod, tootekirjeldused ja muu materjal on autoriõigusega kaitstud.

Meist

Olen pikalt tegelenud vaimse enesearenguga, et õppida ennast tingimusteta armastama, sellisena nagu ma olen. Seda teed käies avastasin, et suur osa inimesi ei ole iseendaga täielikult rahul, ei väärtusta end piisavalt ja unustavad märgata, kui imeline elu tegelikult on. Lisaks kajastab ka meedia väga palju negatiivset, mis olukorda hullemaks muudab. Selle kõige tulemusena sündis 2017. aasta sügisel bränd Lisette-Maria, mis disainib ja toodab nahast aksessuaare, millel on lisaväärtus –

JAGADA POSITIIVSEID EMOTSIOONE!

Nimelt on igal tootel peal sõnum, mis pakub kandjale tunnet ja tuletab meelde, et ta on hoitud ning armastatud. Sütitab naistes enesekindlust ja julgust läbi sõnumitega kauni ja puhta nahast disaini.

Kasutame kvaliteetseid Hispaania nahkasid ning hoolikalt on valitud ka meie toodete furnituur. Sõnumid on graveeritud metall plaatidele või pressitud pimetrükina nahale.

Palju rõõmu,
Lisette-Maria Puhalainen
disainer/brändi looja

UUDISKIRI

Liitu meie uudiskirjaga